کتاب ملودی معجزه آسای انگشتان

ای‌اف‌تی مثل هر چیزی که تا به حال تجربه کرده‌اید نیست. ای‌اف‌تی دنیای ما را متحول می‌کند.
در واقع، تا به حال بخش‌هایی از دنیا را هم متحول کرده است؛ در فصل ۱۳ برخی از شگفت انگیزترین کارهایی که در سراسر دنیا برای رهایی از حوادث انجام شده را بررسی خواهد کرد. اما پیش از آن که به کارایی آن برای دنیا برسیم، بگذارید بفهمیم که چطور می تواند تا یک زندگی را تغییر دهد: زندگی شما.
آن الگوهایی که درباره‌اش حرف زدیم را به خاطر دارید؟ بلاخره راهی پیدا شد که بتوانید آن‌ها را حل یا ناپدید کنید و از شرشان رها شوید.
ضربه زدن به ریشه‌ی مشکلات‌تان رسیدگی می‌کند، ذهن و بدن را به تعادل می‌رساند و آنچه انجام می‌دهید، حس می‌کنید و در دنیا تجربه می‌کنید را تغییر می‌دهد. می توانید از ضربه زدن برای همه چیز استفاده کنید.

کتاب بررسی رابطه بین مهارت‌های اجتماعی و سلامت روانی

 

نیازهای زندگی امروز، تغییرات سریع اجتماعی، ساختار خانواده، شبکه گسترده و پیچیده‌ی ارتباطات انسانی گستردگی و هجوم منابع اطلاعاتی، انسان‌ها را با چالش‌ها، استرس‌ها و فشارهای متعددی روبه رو نموده است که مقابله‌ی موثر با آنها نیازمند توانمندی‌های روانی و اجتماعی می‌باشد.
فقدان مهارت‌ها و توانایی‌های عاطفی، روانی و اجتماعی افراد را در مواجهه با مسائل و مشکلات آسیب پذیر نموده و آنها را در معرض انواع اختلالات روانی، اجتماعی و رفتاری قرار می‌دهد.

کتاب رهایی در نور

براي تجربه شيرين میتوانید این کتاب را مطالعه کنید
تلفیق تکنیک ای اف تی همراه با هوئوپونوپونو
كافيست به انرژي ات شكل دهي شكل درست انرژي همانطور كه ميتواني در آرامش باشي همانطور كه صلح دروني ات را يافته باشي، اين خود ما هستيم كه اشكال انرژي را ميسازيم، لازم است كه توجه را از سايه ها به سمت افكار نوراني ارتقاء دهيم وقتي فردي فقط به تاريكي عادت كرده بايد تمرين كند به تدريج روزنه ي نور درون را پيدا كند و براي داشتن تحربه هاي بهتر سايه را از نور جدا كند كه لازمه ي آن خروج از هزار توي ذهن فريبنده و بازيگوش است.
شما در هيچ زنداني نيستيد، بلكه افكار نامتعادل است كه شما را زنداني كرده و تاريك مانده ايد تعادل، تعادل، تعادل بسيار مهم است.
زنداني كه ساخته ايد از جنس توهمات دوست داشتني و شيرينيست كه فكر ميكنيد فقط فكر ميكنيد شايد جايي ،وقتي به دردتان بخورد
مثل تمام فايلهاي سيو شده ي توي گوشي موبايلتان، مثل تمام لباسهاي اضافه ي كمدتان، مثل تمام كينه هايي كه روي پشتتان سنگيني ميكند و هر روز حمل ميكنيدبي اينكه نيازي بهشان داشته باشيد زماني به رهايي خواهيد رسيد كه بتوانيد توهماتتان را مشاهده كنيد گويي واقعيت است واقعيتهايي كه ديگر وجود ندارد و نيازي به انعا نداري ،بپذيريد كه به طور واقعي رنجهايتان را به توهم تبديل كرده ايد.

جهت خرید کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۰۳۶۵۷۷۹۲۴ و یا پیج اینستاگرام mashhadeft در ارتباط باشید.